Τετάρτη 12.06.2024 | Εορτάζουν: Ονούφριος, Ονούφρης, Ονουφρία

Αριθμός Μ.Η.Τ. 232067

Η ιστοσελίδα www.trikalaerevna.gr σύμφωνα με την απόφαση Ε/1117/29-03-2024 της Γενικής Γραμματείας Επικοινωνίας και Ενημέρωσης / Διεύθυνση Εποπτείας Μέσων Ενημέρωσης / Τμήμα Μητρώου και Διαφάνειας έλαβε την πιστοποίηση εγγραφής στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Ηλεκτρονικού Τύπου (Μ.Η.Τ.) στον Νομό Τρικάλων σύμφωνα με το Ν.5005/2022. O κατάλογος των πιστοποιημένων επιχειρήσεων ηλεκτρονικού τύπου αναρτάται στην ιστοσελίδα της Γ.Γ.Ε.Ε.

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

ΤΟΠΙΚΑ27.10.2023 | 12:43 μμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 30 Οκτωβρίου έως 5 Νοεμβρίου 2023, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (30-10-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
  • Τρίτη (31-10-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
  • Τετάρτη (01-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Πέμπτη (02-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
  • Παρασκευή (03-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Κυριακή (05-11-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (30-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Τρίτη (31-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Τετάρτη (01-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Πέμπτη (02-11-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Παρασκευή (03-11-2023) και ώρες 17:00 – 23:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
  • Σάββατο (04-11-2023) και ώρες 08:00 – 14:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (30-10-2023) και ώρες 17:00-00:00: Άμπελος – Δασοχώρι –Μελισσοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος – Θραψίμι
  • Τρίτη (31-10-2023) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
  • Τετάρτη (01-11-2023) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα –Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
  • Πέμπτη (02-11-2023) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα -Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (03-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή – Νεοχώρι
  • Κυριακή (05-11-2023) και ώρες 19:00 – 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά –Λεοντάρι – Ασημοχώρι

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης