Κυριακή 24.01.2021 | Εορτάζουν: Ζωσιμάς, Ζωσιμίνα, Ξένος, Ξένιος, Ξένη, Ξένια, Φίλωνας, Φίλων

Η σταυροδοσία των υποψηφίων στις αυτοδιοικητικές εκλογές σε όλους τους Δήμους του Νομού

ΤΟΠΙΚΑ06.06.2019 | 7:48 μμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Τέλος στην αγωνία των υποψηφίων δημοτικών, τοπικών και περιφερειακών συμβούλων έβαλε το Πρωτοδικείο Τρικάλων καθώς ανακοινώσε την πολυπόθητη σταυροδοσία.

Η σταυροδοσία υπέρ συνδυασμών και υποψηφίων ανακοινώθηκε εξάλλου και για τις ευρωεκλογές σε επίπεδο νομού.

Το Πρωτοδικείο Τρικάλων ανάρτησε στο Δικαστικό Μέγαρο την σταυροδοσία υπέρ υποψηφίων όλων των συνδυασμών ενώ κοινοποίησε τα αποτελέσματα στην Περιφέρεια Θεσσαλίας, στην Περιφερειακή Ενότητα Τρικάλων και στους τέσσερις Δήμους των Τρικάλων.

 

ΔΗΜΟΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ

«επανεκκίνηση»

Ο ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 970
  2. ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 473

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ 859
  2. ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 837

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΛΑΣΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 1.193
  2. ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ 366

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΛΕΒΕΝΤΗ-ΚΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 1.737
  2. ΠΑΠΠΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 688
  3. ΜΠΑΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 546

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.461
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 1.137
  3. ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 256

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 550
  2. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ-ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 303
  3. ΖΑΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 270

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΣΚΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 1.350
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.296
  3. ΚΩΤΟΥΖΑ-ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) 809

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 1.874
  2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.805
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.768
  4. ΡΟΜΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΦΟΡΗΣ) 1.563
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ (ΑΚΗΣ) 1.416
  6. ΛΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.408
  7. ΚΑΤΑΒΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.407
  8. ΑΛΕΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1.362
  9. ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.254
  10. ΝΤΙΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.248
  11. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.239
  12. ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΛΕΝΗ (ΒΑΣΙΛΕΝΑ) 1.188
  13. ΚΟΤΡΩΝΗ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.147
  14. ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.146
  15. ΨΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.134
  16. ΠΑΖΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.069
  17. ΒΑΣΤΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.056
  18. ΛΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.024
  19. ΚΑΡΑΤΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 907
  20. ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 884
  21. ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 884
  22. ΔΗΜΑ-ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) (880
  23. ΦΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 863
  24. ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 835
  25. ΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 763
  26. ΔΕΡΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΝΙΝΑ) 749
  27. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 701
  28. ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 700
  29. ΚΙΟΣΣΕ ΜΑΡΙΑ 697
  30. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 697
  31. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΗΣ) 644
  32. ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 576
  33. ΜΠΕΗ ΖΩΗ (ΤΖΙΝΑ) 550
  34. ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 527
  35. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 515
  36. ΜΑΡΔΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 461
  37. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) 347
  38. ΑΥΓΕΡΟΥ-ΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 337
  39. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑ-ΜΠΑΓΛΑΤΣΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) 306
  40. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 260
  41. ΑΓΓΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) 236
  42. ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 224
  43. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 218
  44. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-OIKONOMOY ΛΕΥΚΙΑ (ΛΕΥΚΗ) 216
  45. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΦΡΥΝΗ) 201
  46. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 200
  47. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΕΡΗ) 157
  48. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 105
  49. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 95
  50. ΠΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95
  51. ΚΑΤΣΙΑΜΠΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 90

 

 

«μαζί ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ»

ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 306
  2. ΝΤΟΥΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 129

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 295

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΛΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 509
  2. ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 181

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΜΑΛΙΑ 315
  2. ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 104

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ 477
  2. ΖΗΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 436

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 419
  2. ΚΑΣΚΑΝΗ-ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 267

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 680
  2. ΑΝΤΡΙΤΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) 317

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΛΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.034
  3. ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΖΗΣΗΣ 1.012
  4. ΣΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 790
  5. ΒΟΤΣΙΟΥ-ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 694
  6. ΖΑΪΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 491
  7. ΒΑΒΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 475
  8. ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 453
  9. ΠΑΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ 427
  10. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 400
  11. ΝΤΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 356
  12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 346
  13. ΚΟΣΥΒΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 333
  14. ΣΑΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 325
  15. ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 323
  16. ΚΟΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 313
  17. ΣΙΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 312
  18. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 302
  19. ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 302
  20. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 299
  21. ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 282
  22. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 278
  23. ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 261
  24. ΚΟΚΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 256
  25. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 241
  26. ΚΕΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 190
  27. ΤΣΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) 185
  28. ΤΖΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 175
  29. ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 171
  30. ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 169
  31. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ 168
  32. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 152
  33. ΓΙΑΝΝΑΚΑ-ΣΤΑΜΠΕΡΝΑ ΕΛΕΝΗ 150
  34. ΤΣΙΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 139
  35. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ-ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 137
  36. ΝΤΑΪΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) 128
  37. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 122
  38. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΛΥΔΙΑ 121
  39. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 112
  40. ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ 97
  41. ΚΑΡΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 87
  42. ΜΠΛΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 80
  43. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 78
  44. ΚΟΤΣΙΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 70
  45. ΠΗΓΙΑΔΙΤΟΥ-ΤΣΙΟΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) 67
  46. ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΕΜΥ) 62
  47. ΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 56
  48. ΖΗΣΗ ΛΕΥΚΙΑ 39
  49. ΠΛΑΒΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 23

 

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ»

ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 86
  2. ΤΣΑΤΣΑΒΑ-ΜΠΑΚΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 56

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 185
  2. ΜΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΓΚΑΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 221
  2. ΜΕΓΑΡΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 160

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 250
  2. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 62

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΧΑΧΑΜΗ ΖΩΗ 139
  2. ΧΑΤΖΗ ΑΡΕΤΗ 126

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 249
  2. ΠΑΤΣΙΩΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 158
  3. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 158

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ 186
  2. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94
  3. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 65

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΚΑΪΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 474
  3. ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 373
  4. ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 328
  5. ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 315
  6. ΑΡΜΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 254
  7. ΣΤΑΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 226
  8. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ ΑΝΝΑ 206
  9. ΒΑΡΔΟΥΛΗ-ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΑΝΑ) 203
  10. ΚΑΜΠΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200
  11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΣΤΑΪΚΟΥ (ΙΩΑΝΝΑ) 189
  12. ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 177
  13. ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 146
  14. ΤΣΕΡΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 146
  15. ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 138
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΣΙΟΥ ΙΟΥΛΙΕΤΤΑ (ΛΕΤΑ) 137
  17. ΤΣΟΥΜΕΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 137
  18. ΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134
  19. ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΝΑ) 121
  20. ΚΙΣΚΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 121
  21. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 113
  22. ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 110
  23. ΚΟΛΟΒΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΞΕΝΙΑ 106
  24. ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 106
  25. ΖΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 103
  26. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ-ΠΟΤΗΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97
  27. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΑΣ 95
  28. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94
  29. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 93
  30. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 90
  31. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) 90
  32. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΟΦΙΑ 89
  33. ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 79
  34. ΛΙΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 77
  35. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 70
  36. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 69
  37. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 65
  38. ΤΣΙΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) 65
  39. ΤΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 64
  40. ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 63
  41. ΚΑΛΛΑΝΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 61
  42. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 57
  43. ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 56
  44. ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 52
  45. ΠΑΠΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 51
  46. ΚΡΙΜΝΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 47
  47. ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 46
  48. ΤΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 45
  49. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 43
  50. ΠΡΕΒΕΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 41
  51. ΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 38
  52. ΔΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 28

 

 

«ΝΕΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ»

ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 82

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΑΓΓΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 105

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 73

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) 79
  2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 72

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91
  2. ΡΑΠΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ 75

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 66
  2. ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 60

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 48
  2. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 37

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΖΗΣΗΣ 356
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 185
  4. ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 146
  5. ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 137
  6. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134
  7. ΒΑΛΟΤΑΣΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 118
  8. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 110
  9. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 110
  10. ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΠΑΡΙΣ 99
  11. ΤΑΜΠΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 89
  12. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 81
  13. ΝΤΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 81
  14. ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 70
  15. ΚΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 67
  16. ΣΟΥΦΛΙΑ ΘΩΜΑΪΣ 65
  17. ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 62
  18. ΤΥΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 50
  19. ΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ 48
  20. ΣΙΟΥΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 48
  21. ΚΟΜΠΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
  22. ΠΑΠΠΑ ΑΘΗΝΑ 43
  23. ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 38
  24. ΓΚΡΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 34
  25. ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 30
  26. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 29
  27. ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 27
  28. ΜΑΝΩΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26
  29. ΜΠΙΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 25
  30. ΠΑΠΑΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 25
  31. ΝΤΑΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24
  32. ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 24
  33. ΤΙΤΗ-ΤΣΑΓΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) 23
  34. ΚΑΡΑΤΖΟΥΝΗ ΒΑΪΑ 21
  35. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΟΛΓΑ 20
  36. ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 16
  37. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΪΟΣ 14

 

 

«Τρίκκης Πολιτεία για τους πολίτες»

ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΟΥΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40

 

  1. ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΤΣΟΥΡΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 52
  2. ΣΔΡΑΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 21

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΒΑΡΩΝΗ ΛΟΥΙΖΑ-ΜΑΡΙΝΑ 51
  2. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 49

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΚΕΦΑΛΑ ΦΑΝΗ 58
  2. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΣΔΡΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23
  2. ΣΚΟΤΙΔΑ ΖΩΗ 22

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 102
  2. ΜΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 45

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 462
  3. ΜΠΑΛΑΜΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 192
  4. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 172
  5. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 158
  6. ΒΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 111
  7. ΠΕΡΒΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) 103
  8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 93
  9. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ 79
  10. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 77
  11. ΤΖΙΩΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 53
  12. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52
  13. ΜΑΡΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 45
  14. ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45
  15. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 42
  16. ΜΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42
  17. ΣΔΡΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 39
  18. ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35
  19. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΙΝΑ 32
  20. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 31
  21. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27
  22. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26
  23. ΒΑΒΙΤΣΑ-ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) 25
  24. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) 25
  25. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20
  26. ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20
  27. ΓΚΑΝΤΖΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 19
  28. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 18
  29. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) 17
  30. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 17
  31. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 16
  32. ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16
  33. ΒΥΣΑΝΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 13
  34. ΜΠΟΜΠΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13
  35. ΖΑΡΚΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12
  36. ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11
  37. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11
  38. ΜΑΝΟΥΡΑ-ΤΣΕΡΓΟΥΛΑ ΕΡΜΙΟΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ 9
  39. ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8
  40. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
  41. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΒΑΒΙΤΣΑ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΟΥΛΑ) 4

 

 

«ΠΡΩΤΑ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»

ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) 19

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 35
  2. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 32

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΚΑΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 47
  2. ΦΑΜΙΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 16

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39
  2. ΚΑΣΙΩΛΑ ΑΡΕΤΗ 20
  3. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 11

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΠΑΤΣΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 26
  2. ΓΙΩΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 16

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 105
  2. ΝΤΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 13

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96
  3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 84
  4. ΜΠΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 76
  5. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47
  6. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 47
  7. ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 47
  8. ΣΚΥΦΤΑΣ ΜΑΝΘΟΣ (ΜΑΤΘΑΙΟΣ) 43
  9. ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 42
  10. ΤΣΙΓΑΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 41
  11. ΔΟΛΑ ΜΑΡΙΑ 30
  12. ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 27
  13. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27
  14. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 24
  15. ΜΟΚΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 24
  16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 24
  17. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 20
  18. ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 19
  19. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 19
  20. ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΦΩΤΕΙΝΗ 18
  21. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 18
  22. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 17
  23. ΜΟΤΣΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 17
  24. ΠΑΛΜΟΥΤΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16
  25. ΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ 15
  26. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13
  27. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 13
  28. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 12
  29. ΠΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (KIKH) 12
  30. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12
  31. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 10
  32. ΠΙΝΙΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΝΑ) 8
  33. ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΑΙΡΗ) 6
  34. ΜΑΛΚΑ ΜΑΡΙΑ 5
  35. ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ-ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4
  36. ΧΑΜΑΝΤΙ ΣΑΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2

 

 

«ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ»

ΤΣΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕOΝΤΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλλιδένδρου

  1. ΓΑΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 14

 

Εκλογική Περιφέρεια Κόζιακα

  1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23

 

Εκλογική Περιφέρεια Παραληθαίων

  1. ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26

 

Εκλογική Περιφέρεια Εστιαιώτιδας

  1. ΑΡΑΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 15

 

Εκλογική Περιφέρεια Μεγάλων Καλυβίων

  1. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 24
  2. ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 10

 

Εκλογική Περιφέρεια Παληοκάστρου

  1. ΓΚΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 20
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 7

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαλωρείας

  1. ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8

 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικκαίων

  1. ΤΣΙΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΑΠΟΛΕOΝΤΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλους τους ψήφους του συνδυασμού
  2. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45
  3. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44
  4. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 43
  5. ΧΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 34
  6. ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ 32
  7. ΧΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 32
  8. ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27
  9. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 27
  10. ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25
  11. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 24
  12. ΜΑΓΚΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18
  13. ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 18
  14. ΝΤΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17
  15. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17
  16. ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16
  17. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15
  18. ΠΛΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14
  19. ΜΑΡΚΑΝΤΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 13
  20. ΜΗΤΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 13
  21. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13
  22. ΤΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 12
  23. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΕΤΗ 10
  24. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10
  25. ΤΣΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10
  26. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 9
  27. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
  28. ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 8
  29. ΤΖΑΝΤΖΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ 8
  30. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 7
  31. ΝΤΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5
  32. ΤΣΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 4
  33. ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ 3

 

 

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

 

«Νέο Ξεκίνημα – Ανεξάρτητος Δήμος»

Ο ΑΛΕΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

 

Εκλογική Περιφέρεια Ασπροποτάμου

  1. ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 234
  2. ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ 163

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστανιάς

  1. ΦΩΛΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 593
  2. ΠΑΣΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 476

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλεινοβού

  1. ΜΠΑΝΤΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 483
  2. ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 268
  3. ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 242

 

Εκλογική Περιφέρεια Μαλακασίου

  1. ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 352
  2. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 66
  3. ΠΕΤΣΟΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 42

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφαίων

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 303
  2. ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 274
  3. ΜΠΕΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 218

 

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικής

  1. ΛΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 421
  2. ΤΟΤΗ-ΜΠΑΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 224
  3. ΖΕΡΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 97
  4. ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 54

 

Εκλογική Περιφέρεια Χασίων

  1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.262
  2. ΤΣΙΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 660
  3. ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 477
  4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 365
  5. ΖΙΩΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 301
  6. ΣΤΑΓΙΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ 231

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμπάκας

  1. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1.154
  2. ΚΟΤΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 793
  3. ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 775
  4. ΤΣΙΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 766
  5. ΘΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 722
  6. ΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 590
  7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) 578
  8. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΜΜΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 485
  9. ΚΟΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 465
  10. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 447
  11. ΒΑΒΙΤΣΑ-ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ 424
  12. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 416
  13. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 382
  14. ΜΙΧΟΥ-ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΟΛΓΑ 366
  15. ΒΛΙΩΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 353
  16. ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ-ΠΛΑΚΙΑ ΑΝΝΑ 326
  17. ΓΙΑΤΣΙΟΥ-ΚΑΤΣΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 292
  18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ 268
  19. ΠΟΥΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 237
  20. ΚΤΕΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 228
  21. ΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 203
  22. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 193
  23. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 167
  24. ΝΤΡΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 143
  25. ΤΑΜΠΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 136
  26. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 96
  27. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 73

 

 

«”ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ”»

ΣΙΝΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ασπροποτάμου

  1. ΤΡΑΝΤΟΥ-ΒΟΥΡΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 423
  2. ΧΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 274

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστανιάς

  1. ΚΟΥΚΟΡΑΒΑ-ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 668
  2. ΛΑΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 223

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλεινοβού

  1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 648
  2. ΣΤΑΤΗΡΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 485
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 409

 

Εκλογική Περιφέρεια Μαλακασίου

  1. ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 408
  2. ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 301
  3. ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) 188

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφαίων

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) 431
  2. ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 382
  3. ΝΙΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 256

 

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικής

  1. ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΝΤΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 410
  2. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 359
  3. ΜΠΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 92

 

Εκλογική Περιφέρεια Χασίων

  1. ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 969
  2. ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 854
  3. ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 758
  4. ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 490
  5. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 435
  6. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΓΑΣ) 271

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμπάκας

  1. ΣΙΝΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1.611
  3. ΜΠΑΝΤΕΚΑ-ΝΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) 755
  4. ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) 728
  5. ΡΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 713
  6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 622
  7. ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 594
  8. ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 585
  9. ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 575
  10. ΠΑΛΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 516
  11. ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 485
  12. ΦΑΜΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 460
  13. ΤΑΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 458
  14. ΤΑΚΟΥ-ΜΑΝΤΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 456
  15. ΠΑΠΑΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 430
  16. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 369
  17. ΨΑΡΡΗ-ΜΟΚΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 363
  18. ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΕΚΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) 351
  19. ΤΖΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 308
  20. ΨΥΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 266
  21. ΖΗΚΑ-ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 241
  22. ΡΑΠΤΗ-ΜΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 216
  23. ΠΑΣΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ 181
  24. ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 157
  25. ΜΠΑΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 157
  26. ΓΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 130
  27. ΝΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) 108

 

 

«ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΤΩΡΑ»

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ασπροποτάμου

  1. ΜΠΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 249
  2. ΤΖΙΜΟΡΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστανιάς

  1. ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 122
  2. ΠΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 76

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλεινοβού

  1. ΡΑΜΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 142
  2. ΑΔΑΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) 103

 

Εκλογική Περιφέρεια Μαλακασίου

  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 33
  2. ΠΙΣΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27
  3. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 16

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφαίων

  1. ΘΩΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 45
  2. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 36
  3. ΓΚΑΡΑΜΑΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14

 

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικής

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 247
  2. ΤΣΑΡΑΠΑΤΣΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 219
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 205
  4. ΒΟΥΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΤΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 71
  5. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55

 

Εκλογική Περιφέρεια Χασίων

  1. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 669
  2. ΜΑΝΟΥ-ΤΑΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) 330
  3. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 161
  4. ΛΑΪΟΥ-ΝΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 122
  5. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 107
  6. ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 49

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμπάκας

  1. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 374
  3. ΚΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) 320
  4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 255
  5. ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) 218
  6. ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 204
  7. ΒΕΛΑΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 152
  8. ΖΑΛΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ 144
  9. ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 137
  10. ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 130
  11. ΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 126
  12. ΠΑΠΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 109
  13. ΤΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 82
  14. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΧ) 78
  15. ΦΟΥΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 77
  16. ΦΛΕΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 68
  17. ΓΚΙΑΤΑ – ΚΟΡΩΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 57
  18. ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) 57
  19. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 55
  20. ΤΑΣΙΟΥΛΑ-ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 54
  21. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) 52
  22. ΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΜΠΑΝΑΣ) 43
  23. ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 39
  24. ΤΣΙΟΜΠΑ ΕΛΕΝΗ 25
  25. ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 21
  26. ΛΑΝΤΑΒΟΥ-ΜΠΟΚΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 21
  27. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17
  28. ΤΣΙΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 16

 

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΕΤΕΩΡΩΝ»

ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Ασπροποτάμου

  1. ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 51

 

Εκλογική Περιφέρεια Καστανιάς

  1. ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37

 

Εκλογική Περιφέρεια Κλεινοβού

  1. ΜΠΑΚΑΣΗ-ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 41
  2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 40

 

Εκλογική Περιφέρεια Μαλακασίου

  1. ΒΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16
  2. ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7
  3. ΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφαίων

  1. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 70
  2. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 43
  3. ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21

 

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικής

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 111
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 49
  3. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΪΑ 24
  4. ΖΙΑΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΟΥ 18

 

Εκλογική Περιφέρεια Χασίων

  1. ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43
  2. ΤΡΕΛΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 41
  3. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 32
  4. ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21

 

Εκλογική Περιφέρεια Καλαμπάκας

  1. ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 164
  3. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88
  4. ΚΟΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 68
  5. ΠΑΝΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 64
  6. ΑΥΓΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 46
  7. ΚΩΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 45
  8. ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44
  9. ΤΕΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 41
  10. ΣΤΑΜΟΣ ΚΙΜΩΝ 38
  11. ΖΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 36
  12. ΒΑΚΟΥΦΤΣΗ-ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 32
  13. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 27
  14. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 25
  15. ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΓΡΙΒΑ ΕΛΕΝΗ 17
  17. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17
  18. ΧΑΪΤΑΛΗ-ΜΠΟΖΟΒΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 16
  19. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 13
  20. ΚΟΥΒΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11
  21. ΤΕΓΟΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 8

 

 

 

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΗΣ

 

«ΠΡΩΤΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ»

 

Ο ΜΑΡΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου

 

  1. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 405
  2. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΣΤΑΘΟΥΛΑ 59

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεράιδας

  1. ΧΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 568
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 319

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων

  1. ΟΥΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.187
  2. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 461
  3. ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 375

 

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 802
  2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 416
  3. ΑΔΑΜΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 185

 

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 874
  2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ) 841
  3. ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 664
  4. ΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 596
  5. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 509
  6. ΓΙΑΝΝΟΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 491
  7. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 457
  8. ΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 374
  9. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 273
  10. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ-ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 216
  11. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 194
  12. ΤΣΙΟΥΜΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 171

 

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης

  1. ΤΖΑΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ (ΑΡΗΣ) 642
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ (ΡΟΥΛΑ) 613
  3. ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 610
  4. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 568
  5. ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 534
  6. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) 408
  7. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 387
  8. ΔΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 291
  9. ΚΑΡΑΜΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 291
  10. ΤΣΙΝΤΖΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 263
  11. ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 212
  12. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΜΑΡΚΑΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 157

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων

  1. ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 523
  2. ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 495
  3. ΖΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 466
  4. ΚΑΛΙΩΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 447
  5. ΖΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 439
  6. ΜΠΡΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 433
  7. ΚΑΛΕΤΣΗ-ΚΩΤΣΙΩΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ) 424
  8. ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 409
  9. ΤΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 390
  10. ΖΙΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 387
  11. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ-ΡΗΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 335
  12. ΒΛΑΧΟΥ ΒΑϊΑ (ΒΑΝΑ) 255
  13. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 161
  14. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΤΣΙΑΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) 144
  15. ΤΣΙΟΝΑΡΑ-ΜΑΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΟΥΛΑ) 92
  16. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ 81
  17. ΚΑΨΑΛΗ-ΜΠΡΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 50

 

 

«Πύλης όραμα»

ΧΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου

  1. ΠΛΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 80
  2. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 38

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεράιδας

  1. ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 132
  2. ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 121

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων

  1. ΚΟΥΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 511
  2. ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 124
  3. ΠΛΕΝΤΖΑΣΤΕΦΑΝΙΑ 73

 

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων

  1. ΛΕΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 354
  2. ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑ-ΤΣΙΑΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 193
  3. ΖΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 165

 

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων

  1. ΖΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 388
  2. ΜΠΟΥΡΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 309
  3. ΣΤΡΩΜΑΤΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 276
  4. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 269
  5. ΝΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 233
  6. ΠΑΠΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 178
  7. ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97
  8. ΣΙΜΟΥ-ΜΠΟΥΝΤΑΛΑ ΑΝΝΑ 92
  9. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 91
  10. ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 74
  11. ΜΑΡΚΑΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 70
  12. ΠΑΡΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 40

 

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης

  1. ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 395
  2. ΠΑΝΑΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 186
  3. ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 160
  4. ΚΑΡΑΚΙΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 154
  5. ΤΡΙΧΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 142
  6. ΜΠΛΑΤΣΑ ΘΩΜΑΗ 141
  7. ΣΚΟΥΜΗ-ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΛΙΚΗ 136
  8. ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 123
  9. ΒΟΠΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) 94
  10. ΤΖΕΡΕΜΕ-ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΑ) 81
  11. ΒΕΛΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 73
  12. ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων

  1. ΧΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΧΗΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 446
  3. ΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 367
  4. ΜΠΛΑΤΖΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 353
  5. ΜΑΝΩΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 334
  6. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 300
  7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 241
  8. ΠΑΝΤΖΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 217
  9. ΜΠΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 216
  10. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 185
  11. ΡΗΤΟΥ-ΧΗΡΑ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ) 160
  12. ΠΑΛΛΑΣ ΒΑΪΟΣ 154
  13. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 125
  14. ΣΧΟΡΙΤΣΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 116
  15. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 110
  16. ΠΑΤΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 97
  17. ΣΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89
  18. ΣΒΑΝΑ-ΤΣΙΩΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 60

 

 

«ΠΥΛΗ ΑΞΙΩΝ»

ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ)

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου

  1. ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 58
  2. ΣΠΥΡΟΥ-ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 28

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεράιδας

  1. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 155
  2. ΤΖΟΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 28

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων

  1. ΚΡΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 204
  2. ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 194
  3. ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63

 

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων

  1. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΟΝΝΙΣ) 404
  2. ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 109
  3. ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 80

 

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων

  1. ΘΕΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 193
  2. ΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 148
  3. ΒΡΑΤΣΙΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 144
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99
  5. ΠΑΝΑΓΟΥ-ΜΠΑΜΠΑΝΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) 74
  6. ΚΑΛΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) 57
  7. ΖΑΡΙΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) 56
  8. ΠΑΦΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47
  9. ΝΤΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35
  10. ΑΘΑΝΑΤΟΥ-ΓΑΛΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 23
  11. ΜΑΧΑΙΡΑ-ΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) 15
  12. ΚΑΤΣΙΑΒΑ-ΤΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ 5

 

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης

  1. ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΒΑΛΑΝΤΗΣ) ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΤΣΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 667
  3. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 474
  4. ΜΗΤΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 457
  5. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 429
  6. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) 390
  7. ΚΑΡΑΔΗΜΑ-ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΜΑΓΔΑ 290
  8. ΠΑΝΟΥ-ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) 270
  9. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 262
  10. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 191
  11. ΚΑΖΑΝΤΖΗ-ΒΕΛΩΝΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) 180
  12. ΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 164
  13. ΚΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων

  1. ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 318
  2. ΤΣΙΟΝΑΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) 204
  3. ΠΑΛΛΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΒΗ) 169
  4. ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 117
  5. ΤΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 112
  6. ΠΟΛΥΓΕΝΗ-ΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΓΙΩΤΑ) 111
  7. ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 110
  8. ΚΑΤΣΑΡΟΥ-ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) 85
  9. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 78
  10. ΜΑΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 62
  11. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 58
  12. ΤΣΑΠΟΥΡΝΑ-ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) 43
  13. ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42
  14. ΧΑΡΙΖΑΝΑΚΗ-ΚΟΥΡΣΟΒΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 39
  15. ΣΑΡΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 36
  16. ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24
  17. ΣΙΩΖΙΟΥ-ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 20

 

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΛΗΣ»

ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Μυροφύλλου

  1. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14

 

Εκλογική Περιφέρεια Νεράιδας

  1. ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14

 

Εκλογική Περιφέρεια Αιθήκων

  1. ΑΡΜΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 81
  2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 66
  3. ΚΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 42

 

Εκλογική Περιφέρεια Πινδέων

  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 41
  2. ΤΖΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 10

 

Εκλογική Περιφέρεια Πιαλείων

  1. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 97
  2. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 66
  3. ΝΤΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55
  4. ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44
  5. ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 42
  6. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 41
  7. ΑΡΒΥΘΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 35
  8. ΠΕΔΟΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31

 

Εκλογική Περιφέρεια Πύλης

  1. ΖΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 90
  2. ΝΤΟΥΒΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 59
  3. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 40
  5. ΤΖΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 25
  6. ΝΤΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 22
  7. ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 17
  8. ΜΟΡΦΑ ΕΛΕΝΗ 14
  9. ΣΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10

 

Εκλογική Περιφέρεια Γόμφων

  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΪΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΧΑΛΚΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 110
  3. ΜΑΡΚΟΥΔΗ-ΛΑΖΟΥ ΑΡΕΤΗ 103
  4. ΤΣΙΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 71
  5. ΚΟΥΡΚΟΥΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) 61
  6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 60
  7. ΧΑΤΖΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56
  8. ΚΡΑΒΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 50
  9. ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36
  10. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) 33
  11. ΔΙΑΓΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30
  12. ΚΑΝΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 30
  13. ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 25
  14. ΤΕΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 23
  15. ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 19
  16. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΑΦΝΗ 18

 

 

ΔΗΜΟΣ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ

 

«ΝΕΑ ΠΝΟΗ»

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ο ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων

  1. ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 325
  2. ΚΑΚΑΪΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 268
  3. ΣΙΩΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 238
  4. ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 236
  5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 230
  6. ΑΥΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 216
  7. ΝΙΚΟΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 194
  8. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 138

 

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας

  1. ΑΓΝΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΝΤΟΛΑΣ) 675
  2. ΚΟΥΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 607
  3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 539
  4. ΚΟΣΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 530
  5. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΚΟΝΤΟΣ) 529
  6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 516
  7. ΖΙΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 411
  8. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΡΑΜΠΟ) 389
  9. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) 380
  10. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 239
  11. ΠΑΤΡΑ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΙΚΗ 234
  12. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 222
  13. ΣΤΕΡΓΙΟΥ-ΒΑΪΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 219
  14. ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 107
  15. ΠΛΑΚΟΥΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας

  1. ΜΠΟΤΗ-ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 490
  2. ΖΩΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΤΟΥΚΟΣ) 263
  3. ΚΑΪΜΑ ΕΛΕΝΗ 223
  4. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 194
  5. ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 174
  6. ΝΑΤΣΙΝΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) 165
  7. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 164
  8. ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 159
  9. ΒΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 101
  10. ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98
  11. ΑΓΓΕΛΙΤΣΗ ΛΗΤΩ 92
  12. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 71
  13. ΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 69
  14. ΜΟΥΡΑΤΗ ΦΑΝΗ 68
  15. ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 52
  16. ΔΙΒΑΝΕ ΕΥΔΟΚΙΑ 40
  17. ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 34
  18. ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΑΙΑ 23

 

 

«Νέο Ξεκίνημα – Δήμος Φαρκαδόνας»

ΜΠΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων

 

  1. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 220
  2. ΧΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 220
  3. ΤΣΙΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 179
  4. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 158
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 108
  6. ΛΟΥΚΟΡΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 97
  7. ΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 77

 

Υπάρχουν και 1 αδιάθετες έδρες για τις οποίες πρέπει να γίνει κλήρωση μεταξύ των παρακάτω Υποψηφίων

ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΧΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας

 

  1. ΜΠΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΒΑΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 489
  3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 404
  4. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 302
  5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 300
  6. ΒΑΒΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 284
  7. ΖΑΦΕΙΡΗ ΒΑΪΤΣΑ (ΒΙΚΥ) 177
  8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 123
  9. ΒΙΣΒΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 115
  10. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ 97
  11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΥΛΑ 63
  12. ΠΑΘΕΚΑ ΑΝΝΑ 60
  13. ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 57
  14. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 45
  15. ΠΛΑΒΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 45
  16. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 11

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας

  1. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 418
  2. ΔΗΜΟΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 392
  3. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 379
  4. ΠΑΣΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 327
  5. ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 316
  6. ΓΙΩΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 177
  7. ΤΣΙΟΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 140
  8. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΖΩΗ 115
  9. ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 89
  10. ΓΚΑΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ 72
  11. ΛΕΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 72
  12. ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 71
  13. ΚΟΛΕΤΣΑ-ΠΕΡΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 66
  14. ΚΟΡΟΚΥΘΑ-ΧΑΛΚΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 50
  15. ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 30
  16. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16

 

 

«ΜΑΖΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ»

ΜΕΡΙΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων

  1. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 181
  2. ΛΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 155
  3. ΜΠΑΛΑΦΑΣ-ΠΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 149
  4. ΚΑΨΙΩΧΑ-ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 75
  5. ΓΚΑΡΝΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 36
  6. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 26
  7. ΤΣΙΑΚΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25
  8. ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15

 

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας

  1. ΚΑΠΝΟΥΤΖΗ-ΣΠΗΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 302
  2. ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 295
  3. ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 188
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 121
  5. ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 113
  6. ΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 98
  7. ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 78
  8. ΤΣΑΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 54
  9. ΧΑΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 37
  10. ΚΟΤΑΡΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 33
  11. ΜΙΧΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33
  12. ΚΟΥΤΡΑ ΣΟΦΙΑ 25
  13. ΜΑΡΓΑΡΙΑΝ ΑΣΟΤ 21
  14. ΠΛΗΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 18
  15. ΚΟΘΩΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας

  1. ΜΕΡΙΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΜΕΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 418
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 412
  4. ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 359
  5. ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 276
  6. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 237
  7. ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 215
  8. ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 206
  9. ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 199
  10. ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 195
  11. ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 171
  12. ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 168
  13. ΤΣΙΟΓΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 165
  14. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 153
  15. ΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 152
  16. ΓΚΙΜΙΣΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) 96
  17. ΧΥΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 94
  18. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 61
  19. ΧΑΛΔΟΥΠΗ ΦΑΝΗ 38

 

«Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΧΑΛΒΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων

  1. ΤΣΙΑΚΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 141
  2. ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 123
  3. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 119
  4. ΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 95
  5. ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 83
  6. ΤΣΑΦΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 79
  7. ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 69
  8. ΤΖΑΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 41

 

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας

  1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΝΑΝΣΥ) 162
  2. ΔΗΛΓΕΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 132
  3. ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 120
  4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΛΑ ΔΕΒΩΡΑ 109
  5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 93
  6. ΜΠΑΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 66
  7. ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) 61
  8. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 56
  9. ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 54
  10. ΠΛΑΤΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 49
  11. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) 34
  12. ΛΙΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 30
  13. ΜΑΝΑΦΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 29
  14. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 26
  15. ΜΟΥΤΣΑΪ ΑΓΓΕΛΟΣ 6

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας

  1. ΧΑΛΒΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) ως επικεφαλής του συνδυασμού έλαβε όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 343
  3. ΧΑΛΒΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 310
  4. ΤΕΛΛΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 213
  5. ΔΟΛΓΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 175
  6. ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 137
  7. ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 134
  8. ΣΤΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ 132
  9. ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ-ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΤΑΣΟΥΛΑ 114
  10. ΓΙΑΝΓΚΑΜΠΟΥΖΩΦ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ν 109
  11. ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 84
  12. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ-ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 73
  13. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) 72
  14. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 63
  15. ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 60
  16. ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 45
  17. ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 42
  18. ΓΚΙΩΜΠΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 41
  19. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ-ΚΡΙΤΣΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6

 

 

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ»

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

Εκλογική Περιφέρεια Πελλιναίων

  1. ΚΟΥΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 94
  2. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93
  3. ΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 69
  4. ΚΑΡΑΒΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 52
  5. ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27

 

Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας

  1. ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 71
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 47
  3. ΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 38
  4. ΖΙΩΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 36
  5. ΛΑΚΙΑΡΑΣ-ΖΙΩΓΚΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 36
  6. ΤΖΙΡΜΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 23
  7. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 19
  8. ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18
  9. ΠΑΠΑΔΗΜΟΛΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 10
  10. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8

 

Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας

  1. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ως επικεφαλής του συνδυασμού όλες τις ψήφους του συνδυασμού
  2. ΒΑΝΑΚΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 171
  3. ΡΙΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 124
  4. ΝΤΑΛΑΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 79
  5. ΜΠΕΗ ΛΥΔΙΑ 76
  6. ΖΙΩΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 66
  7. ΜΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 62
  8. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 57
  9. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ-ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 53
  10. ΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 42
  11. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 41
  12. ΓΙΩΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 38
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 37
  14. ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 37
  15. ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΘΗΝΑ 36
  16. ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 23
  17. ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 18

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης
ΟΛΥΜΠΟΣ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΟ Nature Spot e-shop