Τρίτη 21.05.2024 | Εορτάζουν: Κωνσταντίνος, Κώστας, Κωστής, Κωσταντίνος, Κωστάκης, Κωνσταντίνα, Κωνσταντία, Κωσταντίνα, Κωστούλα, Ντίνα, Νάντια, Ελένη, Έλενα, Ελεάννα, Ελεάνα, Λένα, Λενίτσα, Λένγκω, Λενιώ, Ελεονόρα, Ελεονώρα, Νόρα, Μαριλένα, Ελενάκι, Νίτσα

Αριθμός Μ.Η.Τ. 232067

Η ιστοσελίδα www.trikalaerevna.gr σύμφωνα με την απόφαση Ε/1117/29-03-2024 της Γενικής Γραμματείας Επικοινωνίας και Ενημέρωσης / Διεύθυνση Εποπτείας Μέσων Ενημέρωσης / Τμήμα Μητρώου και Διαφάνειας έλαβε την πιστοποίηση εγγραφής στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Ηλεκτρονικού Τύπου (Μ.Η.Τ.) στον Νομό Τρικάλων σύμφωνα με το Ν.5005/2022. O κατάλογος των πιστοποιημένων επιχειρήσεων ηλεκτρονικού τύπου αναρτάται στην ιστοσελίδα της Γ.Γ.Ε.Ε.

Οι υποψηφιότητες στο Εργατικό Κέντρο

ΤΟΠΙΚΑ04.04.2024 | 6:15 μμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Την Τρίτη  02/4/24, στο Εργατικό Κέντρο Τρικάλων, συνεδρίασε η Εφορευτική Επιτροπή για την κατάθεση των ψηφοδελτίων μπροστά στις αρχαιρεσίες που θα διεξαχθούν Σάββατο 06/4/24 12:00 – 20:00 και  Κυριακή 07/4/24 και ώρα 11:00 – 19:00.

Ψηφοδέλτια κατατέθηκαν από την Ανεξάρτητη Κίνηση Εργαζομένων και την Δημοκρατική Αγωνιστική Κίνηση ( ΔΑΣ). Οι υποψήφιοι είναι οι εξείς :

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

Αντιπρόσωποι

  1. Ζωγράφος Βασίλειος Λεωνίδα
  2. Μαντέλλας Μιχαήλ Νικολάου
  3. Σκυλοδήμος Αναστάσιος Ηλία
  4. Αγγέλης Αθανάσιος Αλεξάνδρου
  5. Μπουτσιωλης Βασίλειος Σταύρου
  6. Κόσυφας Γεώργιος Αχιλλέα
  7. Πλευρας Κων/νος Γεωργίου
  8. Σαρακατσιάνος Γεώργιος Βασιλείου
  9. Σκαρκάλης Παύλος Σπυρίδων
  10. Ανδριόπουλος Γεώργιος Αθανασίου
  11. Παπανδρέου Σταύρος Χρήστου
  12. Κυρίτσης Χρήστος Μιχαήλ

 

Εξελεγκτική Επιτροπή

  1. Καμητας Κων/νος Δημήτριος
  2. Ντουτσια Μαρία Φωτίου

 

ΓΕΣΕΕ

  1. Κόσυφας Γεώργιος Αχιλλέα
  2. Μαντέλλας Μιχαήλ Νικολάου
  3. Μποτζιώλης Βασίλειος Σταύρου
  4. Σκυλοδήμος Αναστάσιος Ηλία

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ)

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  1. Senta (Σέντα) Litian (Λιτιάν) του Muharrem (Μουχάρεμ)
  2. Αρκουμάνης Σπύρος του Γεωργίου
  3. Αρμάγος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  4. Γεραγόρης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  5. Γεραγόρης Νικόλαος του Γεωργίου
  6. Γιαννέτσος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  7. Γκιντέρσος Βασίλειος του Δημητρίου
  8. Γρηγορίου Κίμωνας του Δημητρίου
  9. Δεληγιάννης Γεώργιος του Ζήση
  10. Κάβουρας Χρήστος του Αχιλλέα
  11. Λιατίφης Γεώργιος του Δημητρίου
  12. Μαγγούφης Αθανάσιος του Βασιλείου
  13. Μπιζιούρης Χρήστος του Αλέξανδρου
  14. Παπαϊωάννου Ιωάννης του Νικολάου
  15. Παππή Κωνσταντίνα του Γεωργίου
  16. Σέγγη Παρασκευή – Αλεξάνδρα του Αποστόλου
  17. Σέγγης Ηλίας του Αποστόλου
  18. Τσιμπίδας Νικόλαος του Γεωργίου

Εξελεγκτική Επιτροπή

  1. Αγγελόπουλος Αντώνιος του Κωνσταντίνου
  2. Ακρίβος Αντώνιος του Αποστόλου
  3. Ζορμπά Δήμητρα του Αντωνίου
  4. Καρέτσου Αποστολία του Πέτρου
  5. Κατσίβελος Γεώργιος του Δημητρίου
  6. Τσίγκας Πέτρος του Κωνσταντίνου

 

Αντιπρόσωποι για Γ.Σ.Ε.Ε

  1. Αρμάγος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
  2. Τσίγκας Πέτρος του Κωνσταντίνου

Η Εφορευτική Επιτροπή

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης