Τετάρτη 20.01.2021 | Εορτάζουν: Ευθύμιος, Ευθύμης, Θύμιος, Θέμης, Ευθυμία, Ευθυμούλα, Θύρσος, Θύρσης, Θύρσα, Θύρση, Φαβιανός

Ολόκληρο το πρόγραμμα της Α’ Ερασιτεχνικής

ΑΘΛΗΤΙΚΑ08.08.2019 | 12:48 πμ

Γράφει ο/η

Athletic News

Γράφει ο/η Athletic News

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τρίτης η κλήρωση της πρώτης τη τάξει Ερασιτεχνικής κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών:

1η αγωνιστική (21/09/19)

Πυργετός – Παραληθαίοι
Κρύα Βρύση – Πορταϊκος
Αγία Μονή – Φήκη
Πηγή – Ριζαριό
Σαράγια – Ταξιάρχες
Μεγαλοχώρι – Λυγαριά
Δήμητρα/Απόλλων  – Κεφαλόβρυσο
Πύργος – Ένωση Δροσερού/Μουριάς
Μεγ. Καλύβια – Καστράκι

 

2η αγωνιστική (28/09/19)

Κρύα Βρύση- Πυργετός

Παραληθαίοι – Αγία Μονή

Πορταϊκός – Πηγή

Φήκη – Σαράγια

Ριζαριό – Μεγαλοχώρι

Ταξιάρχες – Δήμητρα/Απόλλων

Λυγαριά – Πύργος

Κεφαλόβρυσο – Μεγ. Καλύβια

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Καστράκι

 

3η αγωνιστική (05/10/19)

Πυργετός – Αγία Μονή

Πηγή – Κρύα Βρύση

Σαράγια – Παραληθαίοι

Μεγαλοχώρι – Πορταϊκός

Δήμητρα/Απόλλων – Φήκη

Πύργος – Ριζαριό

Μεγ. Καλύβια – Ταξιάρχες

Καστράκι – Λυγαριά

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Κεφαλόβρυσο

 

4η αγωνιστική (12/10/19)

Πηγή – Πυργετός

Αγία Μονή – Σαράγια

Κρύα Βρύση – Μεγαλοχώρι

Παραληθαίοι – Δήμητρα/Απόλλων

Πορταϊκός – Πύργος

Φήκη – Μεγ. Καλύβια

Ριζαριό – Καστράκι

Ταξιάρχες – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Λυγαριά – Κεφαλόβρυσο

 

5η αγωνιστική (19/10/19)

Πυργετός – Σαράγια

Μεγαλοχώρι – Πηγή

Δήμητρα/Απόλλων – Αγία Μονή

Πύργος – Κρύα Βρύση

Μεγ. Καλύβια – Παραληθαίοι

Καστράκι – Πορταϊκός

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Φήκη

Κεφαλόβρυσο – Ριζαριό

Λυγαριά – Ταξιάρχες

 

6η αγωνιστική (26/10/19)

Μεγαλοχώρι – Πυργετός

Σαράγια – Δήμητρα/Απόλλων

Πηγή –Πύργος

Αγία Μονή – Μεγ. Καλύβια

Κρύα Βρύση –Καστράκι

Παραληθαίοι – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Πορταϊκός – Κεφαλόβρυσο

Φήκη –Λυγαριά

Ριζαριό – Ταξιάρχες

 

7η αγωνιστική (02/11/19)

Πυργετός – Δήμητρα

Πύργος – Μεγαλοχώρι

Μεγ. Καλύβια – Σαράγια

Καστράκι – Πηγή

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Αγία Μονή

Κεφαλόβρυσο – Κρύα Βρύση

Λυγαριά – Παραληθαίοι

Ταξιάρχες – Πορταϊκός

Ριζαριό – Φήκη

 

8η αγωνιστική (09/11/19)

Πύργος – Πυργετός

Δήμητρα/Απόλλων – Μεγ. Καλύβια

Μεγαλοχώρι – Καστράκι

Σαράγια – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Πηγή –Κεφαλόβρυσο

Αγία Μονή – Λυγαριά

Κρύα Βρύση – Ταξιάρχες

Παραληθαίοι – Ριζαριό

Πορταϊκός – Φήκη

 

9η αγωνιστική (16/11/19)

Πυργετός – Μεγ. Καλύβια

Καστράκι – Πύργος

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Δήμητρα/Απόλλων

Κεφαλόβρυσο – Μεγαλοχώρι

Λυγαριά – Σαράγια

Ταξιάρχες – Πηγή

Ριζαριό – Αγία Μονή

Φήκη – Κρύα Βρύση

Πορταϊκός –Παραληθαίοι

 

10η αγωνιστική (23/11/19)

Καστράκι – Πυργετός

Μεγ. Καλύβια – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Πύργος – Κεφαλόβρυσο

Δήμητρα/Απόλλων – Λυγαριά

Μεγαλοχώρι – Ταξιάρχες

Σαράγια – Ριζαριό

Πηγή – Φήκη

Αγία Μονή – Πορταϊκός

Παραληθαίοι – Κρύα Βρύση

 

11η αγωνιστική (30/11/19)

Πυργετός – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Κεφαλόβρυσο –Καστράκι

Λυγαριά – Μεγ. Καλύβια

Ταξιάρχες –Πύργος

Ριζαριό – Δήμητρα/Απόλλων

Φήκη – Μεγαλοχώρι

Πορταϊκός – Σαράγια

Παραληθαίοι – Πηγή

Κρύα Βρύση – Αγία Μονή

 

12η αγωνιστική (07/12/19)

Κεφαλόβρυσο – Πυργετός

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Λυγαρι’α

Καστράκι – Ταξιάρχες

Μεγ. Καλύβια – Ριζαριό

Πύργος – Φήκη

Δήμητρα/Απόλλων – Πορταϊκός

Μεγαλοχώρι – Παραληθαίοι

Σαράγια – Κρύα Βρύση

Αγία Μονή –Πηγή

 

13η αγωνιστική (14/12/19)

Πυργετός –Λυγαριά

Ταξιάρχες – Κεφαλόβρυσο

Ριζαριό – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Φήκη – Καστράκι

Πορταϊκός – Καλύβια

Παραληθαίοι – Πύργος

Κρύα Βρύση – Δήμητρα/Απόλλων

Αγία Μονή – Μεγαλοχώρι

Πηγή –Σαράγια

 

14η αγωνιστική (21/12/19)

Ταξιάρχες –Πυργετός

Λυγαριά – Ριζαριό

Κεφαλόβρυσο – Φήκη

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Πορταϊκός

Καστράκι – Παραληθαίοι

Μεγ. Καλύβια – Κρύα Βρύση

Πύργος – Αγία Μονή

Δήμητρα/Απόλλων – Πηγή

Σαράγια – Μεγαλοχώρι

 

15η αγωνιστική (04/01/20)

Πυργετός –Ριζαριό

Φήκη – Ταξιάρχες

Πορταϊκός –Λυγαριά

Παραληθαίοι – Κεφαλόβρυσο

Κρύα Βρύση – Εν. Δροσερού/Μουριάς

Αγία Μονή – Καστράκι

Πηγή – Μεγ. Καλύβια

Σαράγια – Πύργος

Μεγαλοχώρι – Δήμητρα/Απόλλων

 

16η αγωνιστική (11/01/19)

Φήκη – Πυργετός

Ριζαριό –Πορταϊκός

Ταξιάρχες – Παραληθαίοι

Λυγαριά – Κρύα Βρύση

Κεφαλόβρυσο – Αγία Μονή

Εν. Δροσερού/Μουριάς – Πηγή

Καστράκι – Σαράγια

Μεγ. Καλύβια – Μεγαλοχώρι

Δήμητρα/Απόλλων – Πύργος

 

17η αγωνιστική (18/01/20)

Πυργετός – Πορταϊκός

Παραληθαίοι – Φήκη

Κρύα Βρύση – Ριζαριό

Αγία Μονή – Ταξιάρχες

Πηγή – Λυγαριά

Σαράγια – Κεφαλόβρυσο

Μεγαλοχώρι- Εν. Δροσερού/Μουριάς

Δήμητρα – Καστράκι

Πύργος – Μεγάλα Καλύβια

 

(*) Στον Β’ γύρο για τα παιχνίδια ισχύει το αντίστροφο

(**) Οι ημερομηνίες των αγώνων του Α’ γύρου έχουν δοθεί από την ΕΠΣ Τρικάλων, αλλά ενδέχεται να υπάρξουν κάποιες διαφοροποιήσεις

 

 

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης
ΟΛΥΜΠΟΣ ΦΡΕΣΚΟ ΓΑΛΑ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΟ Nature Spot e-shop