Παρασκευή 02.12.2022 | Εορτάζουν: Μερόπη, Μυρόπη, Σολομών, Σολομώντας, Σόλων, Σόλωνας, Σολομωντία, Πορφύριος, Πορφυρός, Πορφύρης, Πορφυρή, Πορφυρία, Πορφύρα, Πορφυρώ, Πορφυρούλα

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

ΤΟΠΙΚΑ08.10.2022 | 1:44 μμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 10 έως 16 Οκτωβρίου 2022, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (10-10-2022) και ώρες 18:00 – 00:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
  • Τρίτη (11-10-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
  • Τετάρτη (12-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
  • Πέμπτη (13-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Παρασκευή (14-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
  • Σάββατο (15-10-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (10-10-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Τρίτη (11-10-2022) και ώρες 17:00 – 23:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
  • Τετάρτη (12-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα
  • Πέμπτη (13-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Παρασκευή (14-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Κυριακή (16-10-2022) και ώρες 18:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (10-10-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Κανάλια – Φανάρι -Αγ.Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή -Κρυοπηγή
  • Τρίτη (11-10-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά –Απιδιά – Μολόχα
  • Τετάρτη (12-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Λουτρό – Κέδρος –Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
  • Πέμπτη (13-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (14-10-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Καταφύγι –Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
  • Κυριακή (16-10-2022) και ώρες 19:00 – 00:00: Άμπελος – Δασοχώρι – Μελισσοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος – Θραψίμι

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης