Κυριακή 21.04.2024 | Εορτάζουν: Αλεξάνδρα, Αλεξία, Αλεξάντρα, Αλέκα, Ιανουάριος, Ιανός, Ιανή, Φαίστος, Φαιστή, Φαιστίνα,Βάιος, Βάια, Βάγια, Βαία Δάφνης, Δάφνη

Αριθμός Μ.Η.Τ. 232067

Η ιστοσελίδα www.trikalaerevna.gr σύμφωνα με την απόφαση Ε/1117/29-03-2024 της Γενικής Γραμματείας Επικοινωνίας και Ενημέρωσης / Διεύθυνση Εποπτείας Μέσων Ενημέρωσης / Τμήμα Μητρώου και Διαφάνειας έλαβε την πιστοποίηση εγγραφής στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Ηλεκτρονικού Τύπου (Μ.Η.Τ.) στον Νομό Τρικάλων σύμφωνα με το Ν.5005/2022. O κατάλογος των πιστοποιημένων επιχειρήσεων ηλεκτρονικού τύπου αναρτάται στην ιστοσελίδα της Γ.Γ.Ε.Ε.

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

ΤΟΠΙΚΑ17.02.2024 | 1:44 μμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 19 έως 25 Φεβρουαρίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (19-02-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
  • Τρίτη (20-02-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Τετάρτη (21-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
  • Πέμπτη (22-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Παρασκευή (23-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
  • Κυριακή (25-02-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (19-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Τρίτη (20-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Τετάρτη (21-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Πέμπτη (22-02-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
  • Παρασκευή (23-02-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Σάββατο (24-02-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (19-02-2024) και ώρες 17:00 – 00:00: Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Μαυρομμάτι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή – Ανθοχώρι
  • Τρίτη (20-02-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
  • Τετάρτη (21-02-2024) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακκος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
  • Πέμπτη (22-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (23-02-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κούτσουρο – Ραχούλα – Αμάραντος – Νεράιδα – Μολόχα – Απιδιά
  • Κυριακή (25-02-2024) και ώρες 19:00 – 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης