Παρασκευή 12.07.2024 | Εορτάζουν: Βερονίκη, Βερόνικα, Βέρα, Βερενίκη, Παΐσιος, Παΐσης, Παϊσία, Ιλάριος

Αριθμός Μ.Η.Τ. 232067

Η ιστοσελίδα www.trikalaerevna.gr σύμφωνα με την απόφαση Ε/1117/29-03-2024 της Γενικής Γραμματείας Επικοινωνίας και Ενημέρωσης / Διεύθυνση Εποπτείας Μέσων Ενημέρωσης / Τμήμα Μητρώου και Διαφάνειας έλαβε την πιστοποίηση εγγραφής στο Ηλεκτρονικό Μητρώο Ηλεκτρονικού Τύπου (Μ.Η.Τ.) στον Νομό Τρικάλων σύμφωνα με το Ν.5005/2022. O κατάλογος των πιστοποιημένων επιχειρήσεων ηλεκτρονικού τύπου αναρτάται στην ιστοσελίδα της Γ.Γ.Ε.Ε.

Όλα τα ονόματα

Τελετή βράβευσης των μαθητών και μαθητριών που διακρίθηκαν σε μαθηματικούς διαγωνισμούς

ΤΟΠΙΚΑ12.06.2024 | 8:35 πμ

Γράφει ο/η

newsroom

Γράφει ο/η newsroom

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία, Παράρτημα Τρικάλων, διοργανώνει την ετήσια τελετή βράβευσης την Κυριακή 16 Ιουνίου 2024. Κατά τη διάρκεια της τελετής θα βραβευτούν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης που διακρίθηκαν στους παρακάτω μαθηματικούς διαγωνισμούς:

1.στον 84ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»

2.στον 84ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ»

3.στον 6ο Διαγωνισμό Μαθηματικών Ικανοτήτων «ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ» και

4.στον 18ο Μαθητικό Διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά».

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί στο υπαίθριο θέατρο του βυζαντινού κάστρου Τρικάλων και θα ξεκινήσει στις 7.30 μ.μ.

Το πρόγραμμα της εκδήλωσης θα περιλαμβάνει:

-Κεντρική Ομιλία από τον κ. Στεφανή Παναγιώτη, μέλος του Δ.Σ της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας.

-Βράβευση των διακριθέντων μαθητών/τριών.

Σας περιμένουμε όλους, μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς σε αυτήν την ημέρα γιορτής των Μαθηματικών.

Για τη Δ.Ε

Η πρόεδρος

Αθανασία Ζαραμπούκα

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ «Ο ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ»

1 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

2 ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, 7ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ

3 ΤΡΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

4 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

5 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

6 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΕΜΕΛΗ-ΙΟΛΗ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ

7 ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

8 ΣΑΜΟΡΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

9 ΓΚΙΟΛΕ ΜΕΛΙΝΑ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ, 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

10 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ, 8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

11 ΜΟΥΖΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ “Ο ΘΑΛΗΣ”

1 ΑΔΑΜΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ, 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2 ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ, 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4 ΚΑΛΦΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ, 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

5 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

6 ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

7 ΚΡΟΥΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

8 ΝΤΕΡΗ ΙΣΜΗΝΗ, 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

9 ΝΤΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 7ο ΠΕΙΡΑΜ. ΓΥΜΝ., Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

10 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

11 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

12 ΣΑΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

13 ΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

14 ΤΡΥΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

15 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

16 ΤΣΙΜΟΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

17 ΤΣΙΩΚΟΥ ΕΛΕΝΗ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ, Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

18 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

19  ΒΟΥΛΟΑΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΓΟΡΙΤΣΑ, 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

20 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

21 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΕΜΕΛΗ-ΙΟΛΗ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΛΗΣ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

22 ΚΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

23 ΜΠΑΤΑΤΕΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

24 ΠΕΡΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, 7ο ΠΕΙΡΑΜ. ΓΥΜΝ., Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

25 ΜΗΤΡΟΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ, 7ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

26 ΜΗΤΣΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΕΛ ΠΥΛΗΣ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

27 ΣΑΜΟΡΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

28 ΣΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

29 ΤΣΙΧΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ, Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ

30 ΓΚΙΟΛΕ ΜΕΛΙΝΑ 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

31 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, 8ο ΓΕΛ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

32 ΜΑΚΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

33 ΜΟΥΖIΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

34 ΣΑΡΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 8ο ΓΕΛ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

35 ΤΡΙΜΜΗ ΛΟΥΚΙΑ, 8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ, Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

36 ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 4ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ, Γ΄ΛΥΚΕΙΟΥ

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

2 ΓΑΝΤΖΟΥΛΑ ΜΑΡΘΑ-ΔΑΝΑΗ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

3 ΚΑΡΔΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

4 ΜΟΥΣΙΩΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

5 ΡΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

6 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

7 ΤΖΗΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

8 ΤΣΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

10 ΑΥΓΕΡΗ ΔΙΩΝΗ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

11 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

12 ΓΕΤΕΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

13 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

14 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

15 ΘΕΟΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

16 ΚΑΚΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17 ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

18 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

19 ΚΟΘΡΑΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ, ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

20 ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

21 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

22 ΡΟΥΚΑ ΙΟΚΑΣΤΗ – ΧΡΥΣΑΥΓΗ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

23 ΣΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

24 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

25 ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, 35o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

26 ΓΑΖΕΤΑ ΑΘΗΝΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

27 ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ, ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

28 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

29 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

30 ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

31 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, Δ Δημοτικού

32 ΜΟΥΣΙΩΛΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΧΑΙΔΩ, 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

33 ΡΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

34 ΣΓΟΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

35 ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

36 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

37 ΤΣΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

38 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

39 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

40 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

41 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

42 ΜΟΥΡΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

43 ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

44 ΔΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

45 ΚΟΘΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

46 ΜΠΡΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

47 ΝΤΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

48 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

49 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, 7o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ., Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

50 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 7o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ., Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

51 ΚΑΛΟΥΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

52 ΜΟΥΜΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

53 ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 7o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ., Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

54 ΠΑΤΕΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

55 ΜΠΡΑΖΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ, Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

56 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ, 7o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ., Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

57 ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 7o ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ., Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

58 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΘΗΝΑ, Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

59 ΠΕΤΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

60 ΣΚΑΡΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ “ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ”

1 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

2 ΜΟΥΡΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

3 ΣΚΡΕΚΑ ΙΩΑΝΝΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

4 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

5 ΣΟΥΡΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

6 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

7 ΝΤΑΧΝΤΑΛ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

8 ΣΑΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

9 ΣΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

11 ΠΑΠΑΝΤΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

12 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

13 ΚΡΙΚΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

14 ΜΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

15 ΓΚΟΥΛΙΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, E1

16 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

18 ΧΑΡΙΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΙΑ, 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

20 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

21 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΑΝΩ, 4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

22 ΜΠΑΤΟΛΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

23 ΜΠΑΤΟΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

24 ΜΠΟΥΣΙ ΝΤΑΝΙΕΛ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

25 ΣΑΝΤΙΚΗ ΛΗΔΙΑ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

26 ΤΕΛΕΙΩΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

27 ΨΩΜΑ ΗΛΕΚΤΡΑ, 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

28 ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΡΑΦΑΗΛ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

29 ΜΠΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

30 ΜΑΓΕΙΡΙΑΣ ΧΑΡΙΣΗΣ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

31 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

32 ΣΟΥΛΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

33 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

34 ΜΠΙΛΙΑΛΗ ΕΜΜΕΛΙΑ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

35 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

36 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

37 ΤΣΑΓΚΛΗ ΑΝΑΡΓΥΡΗ – ΕΙΡΗΝΗ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

38 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

39 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

40 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

41 ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

42 ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

43 ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΜΥΡΤΩ, 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

44 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

45 ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΜΑΡΙΑ, 11ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

46 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 11ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

47 ΠΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, 11ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

48 ΠΕΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 11ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

49 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 11ο ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

50 ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΑΡΙΑΔΝΗ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

51 ΚΛΗΜΑΤΣΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

52 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

53 ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

54 ΜΠΑΡΜΠΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

55 ΜΠΟΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΑ, 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

56 ΦΛΙΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

57 ΠΟΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 13o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

58 ΛΙΟΓΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ, 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

59 ΒΑΚΑ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ, 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

61 ΚΑΡΑΜΠΕΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

62 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

63 ΡΗΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 22ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

64 ΧΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 26ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

65 ΜΙΧΟΥ ΕΒΕΛΙΝ, 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

66 ΠΑΡΖΙΓΚΑ ΒΑΛΕΡΙΑ, 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

67 ΜΑΓΚΟΥΡΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

68 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 27ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

69 ΖΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

70 ΞΥΣΤΡΟΥ ΟΛΓΑ, 28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

71 ΑΝΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

72 ΓΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ, 30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

73 ΜΠΑΛΑΦΑ ΣΟΦΙΑ, 31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

74 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

75 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

76 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 31ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

77 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

78 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

79 ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

80 ΒΩΠΗ ΑΡΓΥΡΩ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

81 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ1

82 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΚΛΕΙΩ, 33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΤ2

83 ΒΛΑΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε1

84 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, Ε2

85 ΜΑΧΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

86 ΜΑΧΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

87 ΤΣΑΚΙΡΗ ΦΙΛΟΘΕΗ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

88 ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΑΡΙΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

89 ΡΕΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

90 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Ε2

91 ΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ – ΓΕΩΡΓΙΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΣΤ1

92 ΤΟΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, ΣΤ1

93 ΚΟΜΟΥΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Ε1

94 ΣΟΡΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, Ε1

95 ΠΕΤΡΑΝΗ ΗΛΕΚΤΡΑ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΣΑΚΚΑ, ΣΤ1

96 ΜΠΙΧΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, Ε1

97 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, ΣΤ1

98 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, ΣΤ1

99 ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ, ΣΤ1

100 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΞΑΣ, Ε1

101 ΤΖΑΡΝΤΟ ΓΙΑΝΝΙ, 3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΞΑΣ, Ε1

102 ΤΑΣΚΑΡΑΝ – ΗΛΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ, 3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΑΞΑΣ, ΣΤ1

103 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ, Ε1

104 ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΛΤΙΝΟΥ, ΣΤ1

105 ΣΚΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΧΗΣ, Ε1

106 ΓΑΛΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΧΗΣ, ΣΤ1

107 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΡΧΗΣ, ΣΤ1

108 ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ, Ε1

109 ΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΔΗΜΟΤ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ, ΣΤ1

110 ΓΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, Ε1

111 ΠΑΝΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, Ε2

112 ΚΑΝΕΛΑ ΣΟΦΙΑ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, ΣΤ1

113 ΡΟΜΠΙΕΣ ΜΑΡΙΟΣ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, ΣΤ2

114 ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, ΣΤ2

115 ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΔΑΜΙΑΝΗ, 9/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΗΣ, ΣΤ2

116 ΠΕΣΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, Ε1

117 ΓΚΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, Ε1

118 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, Ε1

119 ΝΤΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, ΣΤ1

120 ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, ΣΤ1

121 ΤΣΙΑΡΔΑΚΑ ΑΘΗΝΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, ΣΤ1

122 ΜΠΑΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΟΜΦΩΝ, ΣΤ1

123 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ, ΟΛΙΓΟΘΕΣΙΟ ΔΗΜ.ΣΧ. ΛΥΓΑΡΙΑΣ, Ε1

124 ΤΣΙΩΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΟΛΙΓΟΘΕΣΙΟ ΔΗΜ.ΣΧ. ΛΥΓΑΡΙΑΣ, Ε1

125 ΤΖΙΟΡΤΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΟΛΙΓΟΘΕΣΙΟ ΔΗΜ.ΣΧ. ΛΥΓΑΡΙΑΣ, ΣΤ1

126 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, Ε1

127 ΚΟΘΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, ΣΤ1

128 ΤΣΑΛΑ ΤΑΪΑΡ, ΔΗΜ. ΣΧΟΛ. ΠΑΛΑΙΟΜΟΝΑΣΤΗΡΟΥ, ΣΤ1

129 ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΗΚΗΣ, Ε1

130 ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ, Ε1

131 ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ, Ε1

132 ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ, Ε1

133 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ, ΣΤ1

134 ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΤΕΟ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, Ε1

135 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, ΣΤ1

136 ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ, 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, ΣΤ1

137 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, Ε1

138 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ, Ε1

139 ΣΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΧΑΛΙΑΣ,ΣΤ1

140 ΚΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ, Ε1

141 ΧΑΛΒΑΤΖΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ, ΣΤ1

142 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΤΑΥΡΙΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ, Ε1

143 ΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ, ΣΤ1

144 ΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ, ΣΤ1

145 ΤΣΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΙΖΑΝΟΥ, ΣΤ1

146 ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΟΥ, Ε1

147 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΡΚΟΥ, ΣΤ1

148 ΑΓΓΕΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

149 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

150 ΣΙΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

151 ΚΑΡΑΜΠΑΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

152 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

153 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

154 ΤΖΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

155 ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

156 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

157 ΤΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

158 ΠΕΤΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

159 ΚΟΛΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

160 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

161 ΤΣΙΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

162 ΜΕΚΡΑΣ ΡΗΓΑΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

163 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

164 ΝΤΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

165 ΝΤΕΛΛΑΣ ΒΑΙΟΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

166 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

167 ΜΠΑΝΤΕΚΑ ΕΛΕΝΗ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

168 ΠΑΠΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

169 ΣΑΚΟΠΕΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

170 ΧΟΥΧΟΥΡΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

171 ΣΤΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, Ε1

172 ΓΚΕΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

173 ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ, ΣΤ1

Η ΕΡΕΥΝΑσχολιάστε εδώ

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.

Η ΕΡΕΥΝΑδιαβάστε επίσης